• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

Thursday, May 10, 2012

My Name Is Khan (2010) Me titra shqip

Filmi My Name Is Khan (2010) Online me titra shqip ne internet mund ta shikoni ketu ne adresen tone. Shiko filmin My Name Is Khan me titra shqip

Përmbajtja e Filmit: Një burrë amerikan musliman që vuan nga sëmundja e Asperger merr një ftesë për të bërë një bisedë serioze me Presidentin, dhe fillon një udhëtim duke përshkuar të gjithë vendin.


Regjisor: Karan Johar

Luajnë: Shah Rukh Khan, Kajol dhe Sheetal Menon

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Filefactory
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb2 comments:

Post a Comment

 

Recent Posts

BTricks

BThemes

Copyright 2010 Filma me titra shqip 2012 online - All Rights Reserved.
Designed by Peqini.com | Bloggerized by Peqini - Shqiptari.net | Affordable HTML Templates from Atdhe.al.