• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter

Thursday, May 10, 2012

Filmi Indian Ghajini me titra shqip


Shikoni ketu filmin indian Ghajini ose Gajini me tutra shqip online ininternet hd.
Filmin indian Gajini me titra shqip shkarko dhe shiko
Watch Ghajini - Indian Movie with albanian subtitles.

Trailer - TRAILER
Permbajtja - Nje vajze e thjeshte dhe e varfer njihet rastesisht me nje bos te nje kompanie
telefonike por pa ditur asgje per njeri tjetrin. Lidhja e tyre paksa e cuditshme arrin deri
ne propozim per martese dhe pikerisht ne momentin kur Singania vendos t’i tregoj
gruas se tij se ishte pronar i kompanise me te madhe ne vend.. ndodh nje e papritur.
E dashura e tij vritet nga nje krimiel i tmerrshem (ghajini). Lufta per hakmarrje eshte e
pameshirshme per Singania-n

Shkarko filmin Ghajini - http://dontsleep.al/a553.html
Shiko Filmin Ghajini - LINK 1 LINK 2 LINK 3 LINK 4

1 comments:

Post a Comment

 

Recent Posts

BTricks

BThemes

Copyright 2010 Filma me titra shqip 2012 online - All Rights Reserved.
Designed by Peqini.com | Bloggerized by Peqini - Shqiptari.net | Affordable HTML Templates from Atdhe.al.